Permanentní make up


Vaše obočí není dle vašich představ? Každodenní líčení očí vás nebaví? Rty nevypadají jakby jste si představovala? To vše se dá změnit permanentním make-upem. Permanentní make-up (PMU) je metoda dočasného líčení. Nenahrazuje klasické dekorativní líčení, ale jedná se o aplikaci pigmentů za pomocí speciálních přístrojů do vrchní vrstvy pokožky. Permanentní make-up zdokonalí Vaše obočí, zvýrazní Vaše oči a pomůže Vaším rtům k dokonalosti.

Co se bude dít
Před aplikací PMU obočí desinfikuji a nanesu anestetika, která nechám působit. Poté namaluji tvar obočí dle vašeho přání, se kterým budete souhlasit. Zvolíme barvu PMU, která má certifikát EU a neobsahuje žádné kovy (tímto jsou minimalizovány alergické reakce). Následně aplikuji barvu do kůže. Anestetika aplikuji také během zákroku, který trvá přibližně 2 hodiny. PMU očních linek a rtů probíhá obdobně jako PMU obočí.

Domácí péče po PMU
Dbát na zvýšenou hygienu. Přibližně týden po aplikaci PMU není z hygienických důvodů doporučeno navštěvovat veřejné bazény, sauny a solária. PMU obočí v prvních 48 hodinách stačí tetovanou oblastí pouze vysušovat, aby se uzavřela lymfa. Poté je možné obočí pravidelně promazávat Infladonalem či kalciovou mastí. Minimalizovat doteky v oblasti aplikovaného PMU. Oční linky stačí ledovat. Prvních 10 dnů nenanášet žádná líčidla ani make-up na oblast, kde byl aplikován PMU. U rtů se v některých případech může vyskytnout opar. Jako prevenci si vyžádejte u svého lékaře Herpesin a aplikujte ho minimálně dva dny před zákrokem. Pro usnadnění hojení můžete použít B-komplex.


PMU - ceny

PMU - obočí 2900 Kč
Oční linky 2900 Kč
Kontura rtů 2900 Kč
Korekce první 700 Kč
Korekce druhá 700 Kč

Korekce obočí min. po 4 týdnech.
Korekce očních linek a rtů min. po 6 týdnech.


Kontaktujte mě

Rezervujte si

Ve Vámi objednaném čase jsou prostory studia vyhrazeny pouze Vám.
Studio Iveta Batfalská nabízí příjemné místo pro Váš relax a péči o Vaší pleť i tělo.


Otvírací doba

Pondělí - Pátek .......... 8:00 - 19:00 dle domluvy

Sobota - Neděle ......... individuální domluva

Provozní doba se přizpůsobí Vašim potřebám.